Zdrapki w CS GO

 

Counter Strike: Global Offensive to gra, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Kultowy tytuł zdobył uznanie kilkuset milionów graczy z całego świata. Jest również najbardziej prestiżową dyscypliną w prężnie rozwijającym się świecie esportu. W grach sieciowych każdy gracz pragnie zadbać o swój wizerunek. Prestiżowy wygląd umundurowania i broni, a także dodatki, które pozwalają wyróżniać się na polu bitwy. Dodatkową zawartość możemy zdobyć poprzez zdrapki w CS GO. To niezwykle ciekawa forma zdobywania nowych zawartości, która zyskała sympatię graczy.

Hazard w CS GO nielegalny

 

W wielu krajach na całym świecie, także u nas, funkcjonują liczne obostrzenia związane z wszelkimi formami hazardu. Od kilku lat bardzo dużo mówi się także o problemie nielegalnego hazardu w grach komputerowych takich jak: FIFA czy Counter Strike. Chodzi o formy zdobywania dodatkowych zawartości w grze. Gracz musi zapłacić pieniądze by kupić dodatkowe paczki z losową zawartością. W grze CS: GO problem zaczął się nasilać i zmusił firmę Valve, twórcę gry, do podjęcia określonych działań. W wielu krajach zniknęły zatem charakterystyczne skrzyneczki, które mogli zakupić gracze.Tym samym, szanse na zdobycie nowej zawartości stały się nierówne, ponieważ w niektórych krajach dostęp do takich form zabawy został po prostu zablokowany. Wiele stron internetowych zwietrzyło okazję i poszukało odrębnej formy gry, która nie zostanie wyeliminowana przez twórców. Efektem są zdrapki w CS GO oferowane przez zewnętrzne strony internetowe. Można w nich znaleźć „skórki” czyli modyfikacje zmieniające wygląd poszczególnych broni w grze.

Jak działają zdrapki w CS GO?

 

W grach sieciowych liczą się nie tylko skille, ale również prestiż i wygląd postaci. Doskonale wiedzą o tym twórcy gry Counter Strike: Global Offensive, którzy pozwalają zdobyć specjalne nakładki zmieniające wygląd broni. Można je oczywiście zakupić tradycyjnie w formie mikropłatności. Problemem są jednak bardzo wysokie ceny. Właśnie dlatego wprowadzono funkcje hazardowe, które pozwalają za dużo mniejsze pieniądze zdobyć losowe skórki do gry. W niektórych krajach ze względu na ograniczenia prawne, „lootboksy” czyli skrzynki z losową zawartością zostały zablokowane.
Nic straconego, ponieważ od 2016 roku zewnętrzne strony proponują zdrapki w CS GO. Jak to działa? Gracz zakłada konto w serwisie i zasila je odpowiednią wpłatą. Następnie może kupować zdrapki, które skrywają losową zawartość w grze. Większość stron oferuje kilka zdrapek w różnych cenach. Po Wylosowaniu danej nakładki możemy ją automatycznie sprzedać innym graczom lub zachować dla siebie i przenieść do gry by uatrakcyjnić wygląd broni dzierżonej przez naszą postać.

 

zdrapki do cs go

Zasady zdrapek w Counter Strike

 

Zdrapki w CS GO pod względem zasad nie różnią się szczególnie od tradycyjnych zdrapek Lotto. Wybieramy jeden z wariantów za określoną cenę. Im droższa zdrapka, tym wartościowsze przedmioty kryją się pod spodem. Wirtualna farbka zasłania dziewięć pól. Na polu gry ukryte są trzy warianty skórek do wygrania. Każdy z wariantów jest reprezentowany przez trzy symbole. Gracz ściera trzy wybrane przez siebie pola. Jeśli trafi na takie same skórki, wygrywa. Jeśli w trzech próbach odkryliśmy dwa jednakowe pola, możemy dokupić jeszcze jedną szansę.

Strony internetowe oferujące zdrapki w CS GO oferują coraz więcej dodatkowych funkcji, które mają urozmaicić grę. Nagroda pocieszenia w postaci tańszej skórki za nietrafioną zdrapkę, a także możliwość zakupienia zdrapki, która skrywa w sobie węższy zakres skórek np. do jednego typu broni. Trzeba przyznać, że podobne serwisy idealnie wstrzeliły się w moment oferując podobną usługę w momencie, gdy prawo wielu krajów zmusiło Valve do zablokowania tradycyjnych form pozyskiwania losowej zawartości za pieniądze.

Zdrapki w CS GO dobrym sposobem na zarabianie?

 

Wielu fanów Counter Strike’a twierdzi, że zdrapki dostępne w sieci mogą być doskonałym sposobem do zarabiania pieniędzy. Koszt blankietów nie jest bowiem specjalnie wygórowany, a częstotliwość trafień jest o dziwo bardzo wysoka. Biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo trafienia za pierwszym razem 3 kart z 9 jest stosunkowo niskie. Nawet przy użyciu bonusowej szansy. Tymczasem, wielu graczy bardzo często jest w stanie trafić wartościową nagrodę. Często dlatego, że zdrapki w CS GO stawiają na charakterystyczne rozmieszczenie symboli.
Mając nieco szczęścia, w zdrapce możemy trafić przedmiot warty nawet dziesięciokrotnie więcej niż stawka, za jaką zakupiliśmy blankiet. Wiele stron umożliwia szybką sprzedaż wylosowanych skórek innym graczom. W rezultacie, zdrapki CS GO na pewno mogą być postrzegane jako potencjalnie dobry sposób do zarabiania w sieci.

 

zdrapki online cs go

 

Jak zagrać w zdrapki CS GO?

 

Popularność tej formy zdobywania dodatkowych przedmiotów do CS GO prawdopodobnie zaskoczyła nawet pomysłodawców. Nawet kilkadziesiąt tysięcy osób każdego dnia próbuje trafić na oczekiwaną zawartość. Nie od dziś jednak wiadomo, że zdrapki to ogólnie lubiana forma hazardu, która dostarcza wielu emocji oraz przywodzi na myśl same pozytywne skojarzenia. Zdrapki CS GO są oferowane przez liczne strony zewnętrzne, które bez trudu znajdziemy w Internecie.Pierwszym krokiem jest szybka rejestracja w serwisie. Możemy tutaj wykorzystać kod promocyjny znaleziony w sieci. To pozwoli zagrać w kilka tańszych zdrapek całkowicie za darmo. Następnie doładuj swoje konto określoną kwotą. Teraz możesz dowoli przebierać w różnych wariantach zdrapek wyszukując wymarzonego przedmiotu do Counter Strike’a. Pamiętaj, że skórki, które Ci się nie podobają, a także te, które już posiadasz, możesz sprzedać innym użytkownikom serwisu.