Zdrapki na wesele

Zdrapki na wesele

Od wielu lat w Polsce wyróżniamy kilka najpopularniejszych prezentów, które są wręczane parze młodej z okazji ślubu. Wino, kwiaty, słodycze, a także, standardowo, koperta z gotówką. W dobie XXI wieku idziemy z duchem czasu i zamiast gotówki wręczamy także karty przedpłacone, talony rabatowe, papiery wartościowe, a nawet… papierowe portfele z kryptowalutami. Bardzo często spotykanym i niezwykle miłym dodatkiem są zdrapki na wesele. Warto dorzucić kilka blankietów do koperty, gdyż mogą się one okazać wyjątkowo intratnym prezentem dla pary młodej.

Weselne signum temporis

Czyli po prostu weselny znak czasu. Jeszcze do niedawna standardowym zestawem dla pary młodej były: kwiaty, wino oraz koperta z pieniędzmi. W ostatnich latach ten trend powoli zaczyna się zmieniać, szczególnie w przypadku młodych ludzi. Na zaproszeniach często znajdziemy dopisek, że mile widziane są zdrapki na wesele oraz kupony loteryjne. Młode osoby wręczają sobie nawet dowód zakupu kryptowalut wierząc, że za kilka lat zakupione tokeny pójdą śladem Bitcoina i zafundują statecznemu już małżeństwu prawdziwą fortunę. Idziemy zatem z duchem czasu, a zdrapki na wesele to jeden z prezentów będących najpopularniejszym dodatkiem w kopercie obok gotówki. Można też “dać” w prezencie kupony z zakładów bukmacherskich wykorzystując bonusowe kody u legalnych bukmacherów.

 

Serduszko - zdrapka idealna jako dodatek do prezentu ślubnego. Można w niej wygrać do 50.000 zł.
Złoty Pierścionek.
Podaruj tę zdrapkę Nowożeńcom. Pula na wygrane to 7.600.000 zł
Krzyżówka.
Główna wygrana to 85.000 zł.
Extra Pensja.
Główna wygrana to 100.000 zł od razu plus 3000 zł. przez 32 miesiące.
Giga Pensja.
Główna wygrana to 330.000 zł od razu plus 8000 zł. przez 7 lat.

 

Dlaczego warto wręczyć parze młodej zdrapki na wesele?

To bardzo proste. Ponieważ dzięki nim para młoda może bardzo solidnie powiększyć swój „gotówkowy prezent ślubny” o dodatkowe pieniądze. Załóżmy, że 100 gości dorzuci do kopert przynajmniej po trzy zdrapki. W ten oto sposób, Para Młoda ma aż 300 szans na to by zdobyć dużą niemałą wygraną pieniężną. Oczywiście warto wspomnieć także o zdrapkach, które pozwalają wygrać cenne nagrody rzeczowe oraz wycieczki zagraniczne. Zdrapki na wesele mogą zatem zapewnić udany miesiąc miodowy oraz przydatny sprzęt do nowego mieszkania.
Drugim powodem, dla którego zdrapki na wesele to bardzo oryginalny i ciekawy prezent to po prostu sympatia, którą czujemy do tych niewielkich blankietów z warstwą farbki. Kto nie lubi odkrywać zdrapek wiedząc, że pod cienką warstwą lateksu może ukrywać się wielka wygrana? W ten sposób zapewniamy Młodej Parze przynajmniej kilka godzin dużych emocji związanych ze sprawdzeniem kolejnych blankietów. A zyski z takiej zabawy mogą być naprawdę niemałe, o czym świadczą opinie niektórych par młodych, które otrzymały zdrapki na wesele w formie prezentu.

zdrapki na prezent weselny
Wybór Zdrapek jest bardzo duży

Jak dużo można wygrać w zdrapkach?

Zysk pary młodej na otrzymanych zdrapkach zależy w dużej mierze od naszej szczęśliwej ręki w doborze blankietów. W przypadku większości zdrapek można wygrać od kilku złotych do kilkudziesięciu tysięcy. Zdarzają się oczywiście zdrapki oferujące nawet milion złotych. Wygrane mogą być zatem bardzo zróżnicowane. Biorąc jednak pod uwagę dużą liczbę blankietów, szansa na całkiem pokaźny zysk jest całkiem spora. W opinii niektórych osób, zdecydowanie łatwiej wygrać na zdrapkach niż grach liczbowych. I jest to niechybna prawda, ponieważ w przypadku zdrapek nawet do trzeci lub czwarty blankiet może się okazać szczęśliwy.

Jakie zdrapki na wesele wręczyć w prezencie?

Idąc na logikę, najlepszym rozwiązaniem byłoby wykupienie jak największej liczby jednej i tej samej zdrapki. W ten sposób znacząco zwiększamy szanse, że przynajmniej jedna z nich będzie należała do grona tych szczęśliwych oferujących wysoką nagrodę. Biorąc jednak pod uwagę okazję, warto po prostu sięgnąć po różnokolorowe blankiety kojarzące się z czymś miłym. Oczywiście ciekawym rozwiązaniem będzie także wybór zdrapek, które pozwalają wygrać nagrody rzeczowe lub wycieczkę.

Ciekawe formy zdrapek na wesele

Wybór blankietów jest ogromny. Najwięksi dostawcy mają w swojej kolekcji kilka tysięcy różnorodnych zdrapek do wyboru. A zatem, z całą pewnością czeka nas ciekawa zabawa w wybieranie tego oryginalnego prezentu. Jakie rodzaje zdrapek są dobrym wyborem na wesele?
Z całą pewnością zdrapki-krzyżówki. Są bardzo ciekawe, dają dużo radości, a także, przy odrobinie szczęścia pozwalają wygrać w zdrapkach online prawdziwe pieniądze. Bardzo lubiane są także zdrapki nawiązujące do popularnych gier, np.: bingo lub kółko i krzyżyk. Pamiętajmy, że zdrapki na wesele mają przede wszystkim sprawić radość i nieco pozytywnych emocji parze młodej. Wybierajmy zatem najbardziej zwariowane i ciekawe blankiety. Przy odrobinie szczęścia trafimy na szczęśliwe zdrapki.

Zdrapki na wesele
Zdrapka Krzyżówka

O czym należy pamiętać kupując zdrapki na wesele?

Na koniec nieco humorystyczne, aczkolwiek nie pozbawione racjonalnych przesłanek porady. Po pierwsze, wybierając się po zdrapki radzimy wziąć określoną kwotę pieniędzy. Może się bowiem okazać, że w szale zakupowym wybierzesz również kilkanaście blankietów dla siebie. Ponadto, warto od razu mieć ze sobą kopertę, wrzucić do niej zakupione zdrapki i zakleić prezent ślubny dla młodych. W końcu, wielu osobom ciężko byłoby pozostać całkowicie obojętnym przy tak dużej kupce zdrapek. Mogłoby się okazać, że zdrapki na wesele zostaną przez nas przedwcześnie odkryte. W końcu… czy tej zabawy można nie lubić?