Zdrapka Kieszonkowe

zdrapka kieszonkowe

Często z rozrzewnieniem wracamy do dawnych czasów, gdy w wieku młodzieńczym otrzymywaliśmy kieszonkowe. Teraz możemy wrócić do tych przyjemnych chwil za pośrednictwem nowej zdrapki Lotto. Sprawdźmy, jak wygląda Kieszonkowe zdrapka oraz ile można w niej wygrać.

Zdrapka Kieszonkowe – ile można wygrać?

Lotto przygotowało prawie 4 miliony wygrywających zdrapek, w których łącznie możemy zdobyć ponad 9 milionów złotych. Nagrodą pierwszego stopnia jest 100 PLN, a całkiem pokaźne kieszonkowe, które w wieku młodzieńczym pozwoliło rozwiązać wiele problemów. Teraz ponownie możesz poczuć to przyjemne uczucie wiążące się z otrzymaniem ponadprogramowej stówy!

 

kieszonkowe zdrapka

Jak wygrać w zdrapce Kieszonkowe?

Kieszonka to pole, które należy zdrapać. Pod farbką znajdują się cztery kwoty z przypisanym symbolem. Wygrywają wszystkie okienka, w których przy kwocie znajdziemy symbol pliku banknotów. Nagrody sumują się. W zdrapce Kieszonkowe ponad 30 tysięcy blankietów skrywa w sobie główną nagrodą, czyli 100 PLN. Nowa zdrapka jest już dostępna w kolekturach Lotto. W sam raz na świąteczne wydatki!

Autor: gry-zdrapki.pl

Opublikowano: 26.11.2019