Totolotek Kod Rejestracyjny

 

Na start wytłumaczmy czym jest totolotek kod promocyjny. Kody rejestracyjne możemy spotkać w wielu serwisach świadczących swoje usługi za pośrednictwem internetu. Wiele stron internetowych oferuje możliwość wpisania kodu w specjalne pole które może się ukazać nam podczas rejestracji bądź też bezpośrednio przed dokonaniem wpłaty / płatności. Uzyskanie takiego kodu pozwala nam na otrzymanie bądź też powiększenie danego bonusu, w zależności od oferty specjalnej. U bukmachera Totolotek sytuacja wygląda podobnie. Rejestrując się u bukmachera z totolotek kod rejestracyjny JB720, który znajdziemy w formularzu rejestracyjnym pozwala nam na otrzymanie bonusu.

 

 

Rejestracja z Totolotek Kod Rejestracyjny u bukmachera

Wymogiem otrzymania bonusu na start jest przejście poprawne rejestracji. By dokonać rejestracji wchodzimy na link ze strony, który przeniesie nas bezpośrednio do formularza rejestracyjnego. W pierwszej kolejności ukazują się nam dane do wypełnienia takie jak adres email i numer telefonu. Po zapoznaniu i zatwierdzeniu szeregu regulaminów możemy przejść do kroku drugiego. W kolejnym etapie rejestracji musimy uzupełnić pola o nazwę użytkownika, hasło, pytanie i odpowiedź bezpieczeństwa. Na samym dole ukaże się nam pole na totolotek kod rejestracyjny. Pole na kod należy uzupełnić kodem JB720. Dzięki wpisaniu poprawnego kodu będziemy uprawnieni do otrzymania specjalnej oferty wyższej niż bonus standardowy. W ostatnim kroku podajemy dane związane z zamieszkaniem i naszymi danymi osobowymi. Dzięki poprawnemu wypełnieniu pól i przejściu rejestracji możemy zalogować się na nasze ,,konto tymczasowe” u bukmachera Totolotek.

 

Czym jest konto tymczasowe w serwisie totolotek.pl

Totolotek pomagając nowym użytkownikom stosuje rejestracje tymczasową ograniczając udostępnienie wszystkich informacji o użytkowniku do minimum. Jakie są to korzyści dla nowych graczy? Rejestracja nowego konta jest bardzo szybka a do tego nie musimy podawać od razu danych takich jak numer konta bankowego czy skanów dokumentu tożsamości. Dopiero po zapoznaniu się z serwisem i przekonaniu do niego możemy uzupełnić resztę danych. Należy pamiętać że konto tymczasowe, jak sama nazwa skazuje jest w pewien sposób ograniczone. Na konto tymczasowe, jak podaje Totolotek, możemy zgromadzić maksymalnie 5000 zł a sam totolotek poinformuje w takim przypadku o konieczności przekształcenia konta tymczasowego na stałe.

Bonus na start, jeśli wykorzystamy totolotek kod rejestracyjny

Ważną informacją jest jaki bonus możemy otrzymać na start u bukmachera Totolotek. W przypadku tego serwisu możemy liczyć na dwa rodzaje bonusów, które otrzymamy za rejestracje i przekształcenie konta tymczasowego na konto stałe. Należy o tym pamiętać gdyż każdy bonus wymaga od użytkownika spełnienia określonych wymagań w zależności od jego typu.

 

Totolotek Bonus bez depozytu

Bukmacher w ofercie standardowej przygotował bonus bez depozytu. Ważnym wymogiem jego otrzymania jest wspomniana rejestracji i przekształcenie konta na stałe. Bonus bez depozytu wynosi 20 złotych. Jego warunek to trzykrotny obrót gdzie trzeba postawić kupon gdzie znajdzie się wydarzenie po kursie minimalnym 2.0. W ofercie specjalnej VIP możemy ten bonus powiększyć rejestrując się z kodem JB720, co pozwoli nam na zwiększenie go do kwoty 25 PLN.

TYP BONUSUOPIS BONUSU
Zakłady:Oferta ekskluzywna: Bonus: 1120 PLN + 25 PLN za darmo
Totolotek Kod Rejestracyjny:JB720
Legalny BukmacherZezwolenie Ministra Finansów z dnia 20.06.2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485
Bez Depozytu:Oferta ekskluzywna: 25 PLN za darmo

 

Warunki bonusu bez depozytu

Przy bonusie bez depozytu należy pamiętać iż bukmacher zastrzega sobie warunki, które użytkownik musi spełnić by środki bonusowe można by było wypłacić. W przypadku bonusu bez depozytu bukmacher podaje by spełnić warunki jego obrotu. W pierwszej kolejności należy utworzyć kupon bonusowy który musi posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min 2,00. Dodatkowo taki bonus należy obrócić trzykrotnie i dopiero wówczas mamy możliwość wypłaty ewentualnej wygranej z tego bonusu.

 

Bonus od depozytu z totolotek kod rejestracyjny

Bukmacher totolotek przygotował dla nowych użytkowników pakiet VIP, który mogą odebrać rejestrując się z kodem promocyjnym JB720. Pakiet VIP uprawnia do odebrania bonusu od depozytu. W ofercie standardowej totolotek oferuje powiększenie środków za pierwszy depozyt do 1000 PLN. Wpisując kod otrzymawszy ofertę VIP z kodem promocyjnym nasza pola za pierwszy depozyt znacząco wzrasta. Wpisując kod, nasza oferta powiększa się z 1000 złotych aż do 1120 PLN.

 

Warunki bonusu przy depozycie

Każdy nowy użytkownik z poprawną zakończoną rejestracją ma możliwość otrzymania bonusu od depozytu. Wysokość bonusu zależna jest od tego czy zostanie wpisany totolotek kod rejestracyjny. W przypadku rejestracji z kodem JOHNNYBET gracz otrzyma 100% do 1120 złotych przy depozycie. Warunkami wypłaty tego bonusu to trzykrotny obrót kwoty wpłaconej z bonusem gdzie kupon musi mieć co najmniej jedno wydarzenie z kursem 2.0.

 

Legalny Bukmacher Totolotek

Po wejściu w życiu wielu ustaw w Polskim prawie firmy bukmacherskie mogą świadczyć swoje usługi za pośrednictwem internetu. Po uzyskaniu stosownej licencji Ministerstwa Finansów dana marka może wykonywać dane czynności. Totolotek nie jest w tym przypadku inny. Totolotek to legalny bukmacher świadczący swoje usługi w Polsce za sprawą Zezwolenia Ministra Finansów z dnia 20.06.2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Oczywiście warunkami uczestniczenia w zakładach bukmacherskich online jest założenie konta na stronie bukmachera gdzie będziemy mogli zawierać zakłady. Niezmiennym pozostaje fakt iż do zarejestrowania się u bukmachera (w pełnej rejestracji) musimy przesłać nasze dane osobowe w celu potwierdzenia tożsamości jak i wieku, gdyż zabronione jest zawierania zakładów dla osób poniżej 18 roku życia.

 

Totolotek Zakłady Bukmacherskie

Oferta zakładów bukmacherskich totolotek jest bardzo bogata. Mamy do dyspozycji bardzo szeroką gamę zakładów bukmacherskich z których każdy znajdzie coś dla siebie. Dość szeroka oferta zakładów na piłkę nożna różnych lig nie jest aż taką nowością u bukmacherów online, jednak możliwość zawierania zakładów Live czy tez sportów wirtualnych stanowią ostatnio nowość.

 

Wirtualne zakłady u totolotka

Bukmacher w swojej ofercie online oferuje zakłady na sporty wirtualne. Co to tak właściwie jest i o co w tym chodzi? Sporty wirtualnie to nic innego jak komputerowa symulacja,w której możemy poznać statystyki danych drużyn w zależności od obstawianego sportu. U bukmachera totolotek na chwilą obecna w sportach wirtualnych figurują sekcje takie jak Tenis, Koszykówka i Ekstraliga. Jaki jest plus takich zakładów? Takie zakłady odbywają się bardzo często praktycznie co 5 minut możemy obstawiać kolejne spotkanie. Jeśli chcielibyście spróbować szczęścia w innych grach to możemy polecić zdrapki online bez depozytu, które będą doskonałą odskocznią od sportowych wydarzeń.

9.5

Kursy na zakłady

9.0/10

Promocje

9.5/10

Oferta

9.2/10

Kody promocyjne

10.0/10

Płatności

10.0/10