Jakie zdrapki najczęściej wygrywają?

zwycięskie zdrapki

 

Zdrapki to niezwykle popularna forma zabawy hazardowej, która przyciąga miliony ludzi na całym świecie. Niemal każdy z nas choćby okazjonalnie zakupił blankiet, aby przekonać się o poziomie swojego szczęścia. Aktywniejszych graczy nurtuje natomiast pytanie, jakie zdrapki najczęściej wygrywają. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się temu zagadnieniu i wskazać blankiety, które obecnie dają największe szanse na zanotowanie zysku. Dodajmy też, że zdrapki możemy podarować również w prezencie ślubnym.

Wygrane w zdrapkach – o czym warto pamiętać?

Większość blankietów dostępnych na rynku możemy sprawdzić w sieci. Głównym dostawcą zdrapek w naszym kraju jest oczywiście Lotto, którego możemy określić monopolistą pod tym względem. Choć w kolekturach znajdziemy czasami zdrapki sygnowane innym logiem, zdecydowana większość rynku gier liczbowych i zdrapek została zdominowana przez markę Lotto. Plusem jest to, że na stronie dystrybutora możemy sprawdzić szczegółowe informacje związane z danymi grami: jaki jest nakład blankietów, jaka jest pełna pula nagród, jakie kwoty przysługują za poszczególne stopnie wygranych.

Znając statystyki mamy już pewien punkt zaczepienia. Wystarczy podzielić liczbę blankietów przez łączną pulę nagród. Im wyższa kwota przypadająca średnio na jeden blankiet, tym bardziej opłacalna wydaje się zdrapka. Oczywiście nie jest to jedyne kryterium. Wygrane w zdrapkach w dużej mierze zależą od szczęścia i nawet najbardziej analityczne podejście do tematu nie daje pewności, że zanotujemy zysk. Każdy gracz chciałby poznać sposób na to, jak wybrać zdrapki wygrywające. Niestety, w dobie XXI wieku nie ma absolutnie pewnych metod.

zdrapki wygrane
Wypróbuj zdrapki online

Częstotliwość wygranych w zdrapkach i jakie zdrapki najczęściej wygrywają?

Warto nadmienić, że zdrapki gra mają dużo wspólnego z automatami hazardowymi. Turaj również wszystko zależy od kombinacji nadrukowanych symboli na polu gry. Co więcej, podobne kryteria wpływają na zdrapki wygrane! Automat posiada parametry RTP (Return to Player) oraz zmienność. Te same kryteria znajdziemy także w przypadku zdrapek. Zacznijmy od RTP. Wystarczy pomnożyć nakład wszystkich blankietów przez cenę jednej zdrapki. Uzyskamy w ten sposób szacowany przychód dystrybutora. Procentowy stosunek puli nagród do wartości to właśnie RTP. Na podstawie tego wskaźnika możemy oszacować szanse na wygrane w zdrapkach
Zmienność określa natomiast jak rozkładają się zdrapki wygrane. W przypadku tej gry, zwykle mamy do czynienia z niską zmiennością, czyli częstszymi wygranymi na niskie kwoty. Wysoka zmienność oznacza, że trudniej trafić zdrapki wygrywające, ale zysk z blankietu jest odpowiednio wyższy. Na podstawie wymienionych kryteriów łatwiej ocenić, czy zdrapki gra okaże się dla nas opłacalna. Chociaż ciężko jednoznacznie wskazać, jaka jest zdrapka która najczęściej wygrywa, znając parametry danej gry możemy wybierać zwycięskie zdrapki z większym prawdopodobieństwem zysku.

wygraj w zdrapki

Zdrapki wygrane statystyki 2019 – gdzie ich szukać?

W sieci znajdziemy specjalne strony internetowe, które monitorują rozliczanie zdrapek przez dystrybutora i tworzą zaawansowane tabele ze statystyki. Możemy wybrać, czy zależy nam na wygranych pierwszego stopnia, czy też chcemy mieć większe szanse na wygrywanie mniejszych kwot. Zdrapki wygrane statystyki 2019 to duże wsparcie dla wszystkich miłośników tej gry. Pamiętajmy jednak, aby prawidłowo odczytywać statystyki. Najwyższe wygrane zdrapki mogą świadczyć o tym, że gracze natrafili już na większość blankietów z wyższym stopniem wygranej. W związku z tym, szansa na duże wygrane zdrapki są odpowiednio mniejsze.

Jakie zdrapki najczęściej wygrywają?

Prawdopodobnie wiele milionów graczy szuka odpowiedzi na pytanie, jakie zdrapki najczęściej wygrywają. Niestety możemy się posiłkować wyłącznie danymi statystycznymi, które w pewnym stopniu ukazują zdrapki wygrywające. Pamiętajmy jednak, że regularne trafianie na zwycięskie zdrapki w dużej mierze zależy od szczęścia. To decydujący czynnik, który ma wpływ na to, jaka jest zdrapka która najczęściej wygrywa w naszym indywidualnym przypadku.

zwycięskie zdrapki

Czy gra w zdrapki się opłaca?

Nie da się jednoznacznie odpowiedź na pytanie, jakie zdrapki najczęściej wygrywają. Gra jest obłożona dużym poziomem losowości. Nasze szanse zależą nie tylko od statystyk zdrapki, ale również od tego, jakie blankiety trafiły do naszej kolektury! W związku z tym, zdrapki 2020 powinniśmy traktować jako dobrą zabawę, która przy okazji może przynieść nam wysokie wygrane zdrapki. Dostępne w sieci statystyki są bardzo pomocne i mogą nam powiedzieć, jaka jest aktualnie zdrapka która najczęściej wygrywa. To na pewno zwiększa szanse trafienia na zwycięski blankiet.

Autor: gry-zdrapki.pl

Opublikowano: 07.11.2019