E-zdrapki w kasynach online

Kto z nas nie zna zdrapek i choć raz nie spróbował swojego szczęścia w tej formie zabawy? Wysoka popularność zdrapek sprawia, że spotkamy je w wielu kasynach internetowych. Różnorodna tematyka, zbilansowane stawki wpływające na wygraną oraz ten niepowtarzalny dreszczyk emocji gdy zdrapujesz wirtualną farbkę. Czy e-zdrapki w kasynach online pozwalają często wygrywać? Sprawdźmy, co może nam zaoferować ta forma kasynowej rozrywki.

Historia zdrapki w kasynach online

Zamysł tej zabawy powstał ponad pół wieku temu. Zdrapki stosowano na licznych festynach oraz w stacjonarnych kolekturach. W wielu krajach ogromną popularność szybko zyskały zdrapki świąteczne, które pozwalały na duże wygrane w tak trudnym dla naszego portfela okresie. Na początku lat 90 e-zdrapki pojawiły się w kasynach internetowych. Przez większość graczy są one traktowane jako dodatek do automatów slotowych oraz gier stołowych. Niemniej jednak, mnóstwo użytkowników raz na jakiś czas postanawia sprawdzić poziom swojego szczęścia w E-zdrapce na pieniądze.    

E-Zdrapki na pieniądze

Zdrapki w kasynach online – na czym polegają?

Zasady tej zabawy są niezwykle proste, a zarazem dostarczają bardzo dużo emocji. Pole zakryte wirtualną farbką skrywa symbole, które oznaczają odpowiednią wygraną. W tradycyjnych zdrapkach muszą wystąpić przynajmniej trzy jednakowe symbole. Czasami muszą one być ulokowane na jednej z wygrywających linii. A zatem, przebieg tej zabawy do złudzenia przypomina automaty slotowe. Wystarczy wybrać stawkę i zakupić zdrapkę. Następnie odkrywamy zasłonięte pole i sprawdzamy czy nasza e-zdrapka online ukrywa satysfakcjonującą nagrodę.

Popularne zdrapki

KOPALNIA DIAMENTÓW
KRZYŻÓWKA
LOTEK
SZCZĘŚLIWE LINIE
GIGA ŻYCIE

Jakie są szanse na wygrane w zdrapce?

W przypadku automatów slotowych czy gier stołowych użytkownicy mogą stosować pewne strategie, które zwiększają prawdopodobieństwo zysku. Natomiast e-zdrapki w kasynach online na pieniądze są całkowicie losowe. Każdy gracz ma jednakowe szanse na zakup wygrywającego kuponu. Stawka za jaką zakupimy zdrapkę nie ma większego wpływu na prawdopodobieństwo wygranej. Wpływa natomiast na ewentualny poziom wygranych. Niektórzy gracze poświęcają wiele czasu na darmowe zdrapki, które również można znaleźć w internetowym kasynie. W ten sposób „na sucho” sprawdzają, jak często trafiają się wygrywające kombinacje. W związku z tym, niektóre zdrapki cieszą się większą popularnością i uchodzą za bardziej szczęśliwe. Zdrapki w kasynach

Zagraj w zdrapki w kasynach i wykorzystaj szansę na wygraną

Gdzie znajdziesz internetowe zdrapki?

E-zdrapki od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród wielu graczy. Dlatego wiele kasyn internetowych posiada je w swojej ofercie. Co więcej, niektóre serwisy w formie bonusu powitalnego pozwalają na darmowy wybór kilka zdrapek. To dodatkowa szansa na powiększenie kapitału na start w kasynie internetowym. Gry zdrapki w kasynach online są traktowane podobnie jak Bingo. Jest to jedynie dodatek do głównego dania, który może stanowić miłą odskocznię gdy chwilowo znudzą nam się automaty slotowe oraz gry stołowe.

Zdrapki Online

6.9

Ocena Zdrapek

6.0/10

E-Zdrapki

7.0/10

Symulatory zdrapek

6.5/10

Zdrapki na pieniądze

8.0/10