Bukiet ze zdrapek

bukiet ze zdrapek

Bukiet kwiatów to niewątpliwie bardzo miły prezent, szczególnie dla pań. Jeśli chodzi jednak o Państwa Młodych, zaraz po ślubie potrzebna jest przede wszystkim gotówka. W końcu zmiana stanu cywilnego często wiąże się z dużymi wydatkami. Dlatego też, bukiet ze zdrapek jest bardzo ciekawą a zarazem oryginalną propozycją prezentu ślubnego.

Dlaczego warto wybrać na prezent zdrapki w bukiecie?

Jak już wspomnieliśmy, kwiaty, choć jest to niewątpliwie piękny prezent, są mocno niepraktyczne i po kilku dniach nadają się jedynie do wyrzucenia. Nie mówiąc o tym, że ciężko znaleźć miejsce dla kilkudziesięciu bukietów otrzymanych od gości. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest bukiet zdrapka. Państwu Młodym zawsze przyda się dodatkowa gotówka. Sam koszt organizacji wesela to kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dorzućmy do tego typowe wydatki po zmianie stanu cywilnego: podroż poślubna, remont domu, kupno wielu niezbędnych elementów wyposażenia wspólnego gniazdka. To wszystko sprawia, że warto sprezentować świeżo upieczonym małżonkom szansę na duże wygrane.
Jedną z form prezentu jest wręczenie koperty wraz z kuponem Lotto. Szanse wygranej na loterii są jednak minimalne. Natomiast przy kilkudziesięciu zdrapkach, szansa wygranej jest niemal stuprocentowa. Oczywiście wygrane nie muszą być duże, niemniej jednak, młoda para może liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki. To główny argument, który sprawia, że bukiety zdrapkowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem i stanowią oryginalny prezent ślubny. Nie mówiąc już o samej zabawie towarzyszącej zdrapywaniu farby z kolejnych blankietów.

Jakie zdrapki wybrać do bukietu na wesele?

Tutaj obowiązuje pełna dowolność. Oryginalny zdrapka bukiet może zostać stworzony z dowolnych blankietów kupionych w kolekturze Lotto. W obiegu zawsze znajduje się kilkadziesiąt różnych zdrapek. Czy nasz wybór może mieć wpływ na większe szanse dużych wygranych? W tej grze głównym czynnikiem jest niewątpliwie szczęście, jednak pewne kryteria pozwalają jednak zwiększyć prawdopodobieństwo na pozyskanie szczęśliwych bankietów. W jaki sposób możemy stworzyć bukiet ze zdrapek, który przyniesie młodej parze największe wygrane?
Zdrapki zawsze możemy sprawdzić w Internecie. Znajdziemy tam informacje na temat dostępnej liczby blankietów. Zestawiając podaż z pełną pulą nagród możemy obliczyć średnią wygranych w danej zdrapce. Co za tym idzie, wybierając zdrapki w formie bukietu możemy wybierać przede wszystkim te blankiety, w których średnia nagród jest najwyższa. Innym kryterium jest liczba szczęśliwych zdrapek. Warto zakupić kilka blankietów z serii wyjątkowo szczodrej, pod względem liczby wygrywających zdrapek. Głównym kryterium i tak pozostaje szczęście, jednak tworząc zdrapka bukiet możemy nieco wpłynąć na potencjalny zysk młodej pary.

 

zdrapkowy bukiet

Bukiety zdrapkowe – ile mogą być warte?

Tworząc bukiet z przynajmniej dwudziestu różnych zdrapek, mamy niemal absolutną pewność, że przynajmniej kilka blankietów przyniesie młodej parze wygraną. W wielu seriach nawet co drugi blankiet jest szczęśliwy. Ile może być warty bukiet ze zdrapek? No cóż, tutaj zadecyduje wyłącznie szczęście. Być może będzie to zaledwie kilkanaście złotych, a może w bukiecie trafi się szczególnie szczęśliwy los, który przyniesie młodej parze nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych? Zdrapki w formie bukietu mogą być zatem niezwykle cennym prezentem.

Gdzie możemy kupić bukiet ze zdrapek?

Rynek zdrapek w naszym kraju jest niemal całkowicie zmonopolizowany przez Lotto. To właśnie w kolekturach znajdziemy popularne blankiety i stworzymy bukiety zdrapkowe. Niemal w każdej kolekturze możemy liczyć na szeroki wybór kilkudziesięciu różnorodnych zdrapek. Przy wyborze możemy kierować się wyżej wymienionymi kryteriami, bądź po prostu postawić na kolorowe zdrapki lotto bukiet. Niewątpliwie ważnym czynnikiem będzie odpowiednie ułożenie wszystkich blankietów w taki sposób, aby zdrapki w kształcie bukietu na wesele prezentowały się okazale i atrakcyjnie.

 

bukiet ze zdrapek na wesele

Bukiet ze zdrapek jako prezent na każdą okazję

Ten oryginalny prezent często jest wręczany właśnie z okazji ślubu. Zdrapki w kształcie bukietu na wesele dostarczą państwu młodym dobrej zabawy oraz dadzą szanse na duże wygrane. Warto jednak wspomnieć, że zdrapki w bukiecie mogą zostać wykorzystane także jako fajny prezent na inne okazje, np. urodziny. Bukiet zdrapka na pewno sprosta oczekiwaniom osób, które uwielbiają tę grę i nigdy nie przepuszczą okazji, aby zakupić przynajmniej jeden blankiet. W związku z tym, zdrapki w bukiecie to świetny pomysł na prezent na każdą okazję.

Autor: gry-zdrapki

Opublikowano: 29.11.2019